פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   באה קטנה, יצאה גדולה: מיכל הקטנה מגיעה לראשונה לרפת

   כוכבת הילדים כבר רגילה להופיע, להצטלם ולשיר, אבל היא לא האמינה שמחכה לה חוויה כל כך עוצמתית דווקא כשהיא תגיע לרפת של אלעד תמיר. כל הפרטים בתוך הסרטון

   באה קטנה, יצאה גדולה: מיכל הקטנה מגיעה לראשונה לרפת

   מיכל הקטנה היא כוכבת הילדים הבלתי מעורערת של ישראל. אפשר לומר שהיא יודעת את כל מה שצריך לדעת כדי לשעשע את העוללים הקטנים, אבל מה קורה כשמוציאים אותה מאזור הנוחות שלה ובמקום ילדים קטנים, היא נתקלת בפרות גדולות?
   ו
   בכן, היא התמודדה עם זה מצוין ונראה שהרפת עניינה אותה מאוד ואולי היא אף מרגישה פספוס. טוב , לא צריך להגזים, אבל בהחלט נראה שהרפתן, אלעד תמיד, הכיר לה פן בתהליך ייצור החלב שהיא לא הכירה לפני.

   רובנו לא חושבים הרבה על החלב אותו אנו צורכים. ידוע לנו שהחלב ומוצרי החלב מגיעים תחילה מהפרות, אבל לא ידוע לנו על תהליך הפקתו מהפרה וזהו תהליך מרתק שמושקעים בו הרבה נשמה והרבה ידע. הרפת עובדת 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. יום חופש אינו קיים בלקסיקון של הרפתנים.

   אם הם לא חולבים ומטפלים ברפת, חייב להיות מישהו אחר שיעשה זאת.

   עבור אלעד ושאר הרפתנים, העבודה במשק עם הפרות היא ציונות לשמה והגאווה מלווה אותם בכל יום בעבודתם הקשה. מיכל הקטנה, שעובדת מאוד קשה בעצמה, גילתה עד כמה אלעד תמיר מלא תשוקה בכל הקשור לעבודתו ברפת.

   לפרק 6 - גיא פניני

   לפרק 5 -גיא פניני

   לפרק 4 - נטלי דדון

   לפרק 3 - נטלי דדון

   לפרק 2 - שי מיקה

   לפרק 1 - שי מיקה